hakkımda

Merhaba; İsmim Ahmet SANCAR

Şu an ziyaret etmekte olduğunuz internettenpara-kazanma.com isimli web sitesinin master kazanç kullanıcı yorumlarısahibiyim. 42 yaşındayım. Memleketim Niğde. Samsunda yaşıyorum. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini bitirdim. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde Yerel Yönetimler Bölümünde yüksek lisansımı yaptım. Her konuda kendimi geliştirmeyi çok severim. Bu nedenle Gayrimenkul Yatırımcılığından tutunda, Trafik Dersi Eğitmenliğine kadar birçok alanda sertifikalarım ve belgelerim mevcut. Kitap, dergi, gazete okumayı çok severim. Yabancı dilim İngilizce ancak çok geliştiremedim. Halen Samsun Amerikan Kültür Dil Okullarında eğitim almaktayım. Yaklaşık 14 yıldır interneti kullanıyorum. Aynı zamanda kamuda 20 yıllık memuriyet hayatım var. Evliyim, üç çocuk babasıyım.

İnterneti kullanmaya başladıktan sonra zamanımın çoğunu araştırma yaparak geçirmeye başladım. Tabii araştırma konularımdan en önemli olanı İnternetten para kazanma konusuydu. Zamanımın büyük bir bölümünü bilgisayar başında geçirmeye başlamıştım ve bunu değerlendirmek istedim. İnternetten para kazanma konusu birçok kişinin olduğu gibi benim gündemimi de meşgul eden en önemli konulardan bir tanesiydi.

Bu arada web sitesi kurmak içinde çalışmalara ve araştırmalara başlamıştım. Bu araştırmalarım neticesinde Sayın Serdar YÜKSEL’in web sitesi kurma rehberi isimli eğitim seti ile tanıştım. Bu eğitim seti hayatımda dönüm noktası oldu diyebilirim. Bu sayede hem kendi web sitemi kurmayı hem de bu web sitesinden para kazanmayı öğrendim. Satın almaktan asla pişman olmadığım nadir eğitimlerden bir tanesiydi. İlk kazancımı elde etmiştim ve çok mutluydum. Hergün satış yapmaya başlamıştım. İnternetten para kazanma konusunda başka ürünlerde denedim. Hepsinden çok şey öğrendim ancak istediğim verimi elde edememiştim.

Mesleğimin şartları nedeni ile bu işe uzun bir süre ara verdim.!

Taki Sayın Serdar YÜKSEL “Master Kazanç internetten para kazanma eğitim seti” ni çıkartana kadar. Bu eğitim setininde web sitesi kurma rehberi kadar kaliteli olduğundan hiç şüphem olmadı. Master kazanç eğitim seti ile internetten para kazanma konusuna tekrar dönüş yaptım. Tabii çalışmayı bıraktığım süre içerisinde internetle yine ilgilendim ve kendimi inanılmaz bir şekilde geliştirdim. Aldığım bütün eğitim setlerini defalarca okudum, videoları izledim. Googleda bu konuda okumadığım makale, girmediğim internet sitesi kalmadı. Master Kazanç bu işin biberi tuzu oldu. Yani helva vardı, un vardı, şeker vardı. Mesele bunları birleştirecek olan bileşkendi. Oda Master Kazanç oldu. 

Bende bu web sitesini kurarak internetten para kazanma konusunda kararlı ve azimli olan sizlere tecrübelerimi aktarmak istedim. Master Kazanç eğitim seti gerçekten çok büyük bir emekle hazırlanmış, konuyu hiç bilmeyen birisinin bile rahatlıkla takip ederek uygulayabileceği harikulade bir eğitim setidir.

Ancak şunuda hemen belirtmek istiyorum. Dünyanın en iyi eğitiminide alsanız, eğer azimli ve sabırlı değilseniz hiçbir işte başarılı olamazsınız. İnternetten para kazanma konusu sabırla ve azimle çalışmayı gerektirir. Kolay para kazanma yöntemi hiç değildir. Eğer bu konuda ciddi iseniz ilk yapmanız gereken “Master Kazanç internetten para kazanma eğitim seti” ne sahip olmaktır. Herkese başarılar dilerim.

 

 

2 Responses

 1. Samsun çilingir

  Temmuz 22, 2017 9:40 am

  Selam hocam ben bu olayı pek anlıyamadım cok zahmetli bir iş galıba kımse kımseye kolay para vermez bence veya ben öyle zannedıyorum peki bizler nasıl para kazanabılırız bi yol gostermısın bıze

  Cevapla
  • admin

   Temmuz 22, 2017 1:42 pm

   Aslında olayın içindesiniz. İnternetten alışveriş yapıyorsanız tıkladığınız linklerden aldığınız her üründen birçok satış ortağı para kazanıyor. Bu kapsamlı bir konudur ve profesyonel insanların tecrübelerinden faydalanmalısınız. Bunun için anasayfadaki yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

   Cevapla

Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen!