İnternetten para kazanmak için ne gerekiyor.?

, , Leave a comment

internetten para kazanma

Merhaba;

Eğer internetten para kazanmak istiyor ve bu konuda bir araştırma içindeyseniz doğru yerdesiniz. Kesinlikle okumaya devam etmelisiniz.

“Eğer okumaktan hoşlanmıyorum diyorsanız gerçekten işe yarayan internetten para kazanma yöntemlerini detaylarıyla öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz

İnternet günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri. Aynı zamanda da milyonlarca insanın geçim kaynağı haline gelmiş durumda. İnternet ek iş yapmak, ek gelir sağlamak isteyenlerin yanı sıra, tam zamanlı çalışmak isteyenler içinde  çok önemli fırsatlar sunuyor. Yalnız bu noktada şunu belirtmek zorundayım. Eğer sabit bir işiniz veya bir mesleğiniz varsa önceliği ona verin. İnterneti ek gelir elde edebileceğiniz, boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz bir iş olarak görün.

Muhtemelen sizde benim gibi internet başında geçirdiğiniz vakitleri değerlendirmek isteyen, sermayesiz işler yaparak internetten para kazanmak fikrinde olan birisiniz.

Şu anda sizin yerinizde kendimi görür gibiyim. Bende aynı düşüncelere sahip olarak bu işe başladım. Aklıma takmıştım bir kere, ben niye kazanmayayım diyordum. İlk başlarda bu işe tam inanmasam da araştırmalarımı derinleştirdikçe internetin inanılmaz bir para kaynağı olabileceğini anlamıştım. Allaha şükür benim bir işim vardı. Ben ek gelir getiren bir iş arıyordum. Siteden para kazanan, blog yazarak para kazanan insanlar duyuyordum ancak bu işin nasıl yapılacağı hakkında henüz yeterli bilgilere ulaşamamıştım.

Banner reklamlarda gördüğüm ayda 5000 tl kazan, günde 100 dolar nasıl kazanılır gibi reklam spotları benimde dikkatimi çekiyordu elbet. Bu reklamlardan birine tıkladığımda internetten para kazanmak konusunda eğitim veren bir dijital kitapla tanıştım. Aslında ücretli bir ürün almak zorunda olduğumu fark etmiştim. Çünkü googleda yaptığım araştırmalar yeterli gelmiyordu. Fakat bu araştırmalar sayesinde internetten para kazanılabileceği gerçeğini iyice kavramıştım.

Öğrendiğim kopuk kopuk olan bilgileri birleştirecek bir rehbere ihtiyacım vardı. Birçok sitede reklamını gördüğüm bu kitabı satın aldım. Ancak umduğumu bulamamıştım. Aslında internetten para kazanma yöntemlerini kullanarak halihazırda kazanan insanlar için iyi bir kaynaktı, ancak bana göre çok profesyoneldi.  Bu kitaptan yararlanabilmek için belli bir seviyede olmak gerekiyordu. Bu açıdan yanlış bir tercih yaptığımı anladım. Başlangıç için benim seviyemde değildi ve hayal kırıklığına uğramıştım.

Çünkü hiç bir şey anlamıyordum. Zira temelim yoktu ve anlatımlar dediğim gibi çok profesyoneldi. Teorik olarak bilgimi arttırdı ancak uygulamada hiçbir katkısı olmamıştı. Umudumu yitirmiştim. İnternetten para kazanma yöntemlerini doğru uygulayarak para kazanan insanların olduğunu biliyordum. Ben nerde hata yapıyordum? Neden resmin bütününü göremiyordum. Kesinlikle bende kazanabilmek için bu yöntemlerin neler olduğunu ve detaylarını öğrenmem gerekiyordu.

BEN BU KİTAP SAYESİNDE “

İNTERNETTEN PARA KAZANMA

KONUSUNDA EN GEÇERLİ YÖNTEMİ” ÖĞRENDİM.

Kullanmam gereken en iyi internetten para kazanma yöntemi satış ortaklığı sistemi idi. Bunu net bir şekilde anlamıştım. Ancak ihtiyacım olan adım adım bu işi nasıl yapabileceğimi anlatan bir kaynaktı. Bu arada kendime bir web sitesi kurmam gerektiğini biliyordum ve bu işi öğrenmeliydim. Bu konudaki kaynaklara yöneldim ve başka bir dijital kitap satın aldım.

Bu kitap sayesinde wordpress tabanlı site kurma yöntemi ni en ince ayrıntısına kadar öğrendim. Bu arada kayınbiraderimin firması için bir web sitesi kurdum ve 2 yıl boyunca bu siteyi işlettim. İlk paramı bu sayede kazandım diyebilirim.

Artık internetten para kazanma gerçeğini tamamen kavramıştım, mesele bu işe odaklanmak, acele etmemek sabırlı olmak ve canla başla çalışmaktı. Birikimlerim neticesinde üye olduğum satış ortaklığı sitesinden para kazanmaya başladım. Bu konuda tereddüte düşmemeniz için hemen satış miktarlarını ve kazandığım parayı aşağıdan inceleyin.

internetten para kazanmak

Bakın internetten para kazanabilirmiyim, kazanamazmıyım gibi bir tereddütünüz varsa hemen şimdi bundan kurtulun. Resimde gördüğünüz gibi bu benim satış ortaklığı sayfam ve her şey açık ve net ortada. Toplamda 1024 tl para kazandım. Yani kitap almak ve site kurmak için harcadığım paranın 4 katını kazandım. Ancak 2008 yılında başladığım bu macerada ilk kazancımı 4 yıl sonra elde edebilmiştim. Aslında bu benim tembelliğimden, öğrendiklerimi uygulamamamdan ve aldığım kaynakları okumadığımdan kaynaklanıyordu.

“İnternetten para kazanmak kolay para kazanmak, yatarak para kazanmak değildir. Böyle bir düşünceniz varsa ya bu düşünceden kurtulun, yada bu işten vazgeçin!”

Ben, internetten para kazanabileceğimi kendime ispat etmiştim.

Fakat biraz tembellikten birazda zaman darlığından üzerinde duramadım ve 2013 yılından sonra işin peşini bıraktım.

Aslında yeterli bir çalışmada yapmadım. Yapmam gerekenin yüzde onunu bile yapmadığım halde bu parayı kazandım. Çok bir çabada sarfetmedim aslında. Satış ortaklığı sistemini biraz biliyorsanız uyurken bile para kazanacağınızıda biliyorsunuzdur.

Kaldığım yerden devam etmek istiyordum ancak bu konuda yeterli olmadığımı biliyordum. Kendime bir baktığımda 4-5 yıl içinde internetten yaklaşık 10.000 tl tutarında alışveriş yapmıştım. Başta telefon olmak üzere birçok ürün satın aldım. Biliyordumki beni bu ürünlere götüren reklamlardan sadece ürün sahipleri değil, satış ortaklarıda para kazanıyordu.

Beni gerçek anlamda motive edecek, satış ortaklığı konusunda öğrendiğim bilgilerin yanında; işin en ince ayrıntılarını, tabiri caizse püf noktalarını öğretecek bir kaynağa ihtiyacım vardı.

Henüz geçiş aşamasını tamamlamamıştım. Detaylı anlatım yapan ve seviyeme uygun bir kaynak arayışı içindeydim. Çok geçmeden Sayın Serdar YÜKSEL’ in Master Kazanç isimli internetten para kazanma ile alakalı bir e-kitap hazırladığını öğrendim. Aradığım bu olabilir diye düşündüm. Çünkü yazarın kaliteli birçok ürününü satın almıştım. Hatta web sitesi kurma rehberi sayesinde hem site kurarak hem de satış ortaklığı yaparak ilk kazancımı elde etmiştim.

Master Kazanç isimli ürünün bu işi gerçekten iyi anlatacağını düşünmeye başladım. Web sitesini incelediğimdeyse hiçbir tereddütüm kalmadı ve hemen satın aldım.

Master Kazanç Eğitim Setini Daha Detaylı İncelemek İçin Buraya Tıklayın!

Bu sefer kararlıydım. Bu işi başaran birçok insan gibi bende internetten para kazanmak istiyordum ve bu işi başarmaya kararlıydım. Master Kazanç eğitim setini indirir indirmez okumaya ve ilk videoyu izlemeye başladığımda inanılmaz bir şey oldu. Videoda kazanç kanıtları gösteriliyordu ve para kazanan satış ortakları arasında kendi ismimi ve sattığım ürünleri gördüm. Bu benim için müthiş olmuştu. 

Master kazanç eğitim setinde her şey o kadar nettiki ben bu kitabı neden daha önce almadım diye büyük pişmanlık yaşadım. Çünkü her şey adım adım sanki hiçbir şey bilmiyormuşum gibi anlatılmıştı ve eksik kalan birçok hususuda tamamlıyordu. İnternetten para kazanabileceğim gerçeğini daha iyi anlamamda çok büyük katkısı olmuştur.

Master Kazanç içinde anlatılan internetten para kazanma yöntemlerini harfiyen uygulayıpta para kazanamamak mümkün değildi. Boşyere günlerimi heba etmiştim. Kanıt karşımda duruyordu. Motivasyonum ona katlandı diyebilirim. Master kazanç eğitim setinin videolarını izlemeye devam ettim ve anlatılan her şeyi adım adım uyguladım. Artık herşey çok daha kolay, hatta tereyağından kıl çeker gibi olmuştu. Master kazançla hiçbirşey bilmeyen birisinin dahi para kazanmaya başlayacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

Master Kazanç internetten para kazanma eğitim seti ile para kazanmaya başlayan kullanıcı yorumları ve %100 gerçek kazanç kanıtları için tıklayın>>>

 Buraya kadar anlattıklarımdan sonra birşey hatırlatmak istiyorum!

Bu tür ürünleri satın alan ve hiçbir başarı elde edemeyen insanlar hatayı kendilerinde aramazlar ve ürün sahibine saldırmaya başlarlar. Halbuki hiçbir şeyi doğru dürüst uygulamamıştır. Yarım yapılan iş hiç yapılmamış gibidir. Çalışmadan para kazanmak ne gerçek dünyada nede sanal dünyada mümkün olmadığı gibi internetten para kazanmak ta yattığın yerde kolay para kazanmak değildir. Bazı zamanlar öyle sıkıldığım oluyor ki bırakmak istiyorum ancak azim ve kararlılıkla yola devam etmem gerektiğinin farkındayım. Kolay iş yok arkadaşlar.

Master kazanç eğitim seti sadece bu işe sıfırdan başlayanlar için değil, internetten para kazanmak için başka ne yapmalıyım? sorusuna cevap arayan ve umduğunu bulamamış insanlarında sahip olması gereken bir kitap. Asla ve asla pişman olmayacağınız ve ödediğiniz her kuruşun karşılığını kat kat fazlası ile alacağınız bir ürün.

Master kazanç sayesinde kendime olan güvenim arttı. Önemli olanda aslında bu. Çünkü ben zaten azda olsa para kazanmıştım ancak devamını getirme konusunda motivasyon eksikliği yaşıyordum. Basit ama etkili çözümler sunduğu için Master Kazanç internetten para kazanma eğitim setini biran önce almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Alttaki linke tıklayarak web sitesine ulaşabilirsiniz. Herkese çalışmalarında başarılar diliyorum.

Master Kazanç Dijital Eğitim Kitabı

 

 

Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen!