Napolyon İle İnternetten Para Kazanmak

, , 3 Comments

Napolyon.com on yılı aşkın bir süredir Türkiye’ de faaliyet gösteren online araştırma platformu olma özelliğini taşıyan bir anket sitesidir. Napolyon.com son verilere göre 1,2 milyon kayıtlı kullanıcısı ile güvenilir bir online platform olma özelliğinide taşıyor.  Genel olarak anket piyasasında adını duyuran Napolyon.com üyelerine hatırı sayılır paralar ödemeye devam ediyor. Sizde napolyon ile internetten para kazanmak için bu yazıyı okumaya devam edin.

Zaman içinde hızlı ve etkili bir değişim göstererek Napolyon.com altyapısı oluştu. Sistemin işleyişini basit olarak anlatayım. Size gönderilen anketlere katılıyorsunuz ve nap puan toplamaya başlıyorsunuz. Ayrıca günlük, haftalık, aylık sürelerde çeşitli aktiviteler, yarışmalar ve etkinlikler düzenleniyor. Bunlarada katılarak Nap puan kazanabiliyorsunuz. Her 100.000 Nap puan için 100 Tl kazanıyorsunuz. Bu parayı nakit olarak alabileceğiniz gibi anlaşmalı ticaret ağlarından alışveriş içinde kullanabiliyorsunuz. Aşağıda Napolyon.com’ a kayıtlı ticaret ağlarından bazılarını görebilirsiniz.

napolyon ile internetten para kazanmak

Klasik anket sitelerine göre daha profesyonel çalışan Napolyon.com anket gönderme konusunda da çok bonkördür. Sık gelen anketleri doldurarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz. 

Napolyon.com sitesine nasıl üye olunur?

Üye olmak oldukça kolaydır. Facebook hesabınızı kullanarakta üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üye ol linkine tıklayarak açılan pencereden ilgili bölümleri doldurarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl para kazanılır?

Üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra profilinizle ilgili bir takım bilgileri doldurmanız ve tamamlamanız gerekiyor. Bunu yaparak hediye Nap Puan kazanıyorsunuz. Nap puan platformun anket başına belirlemiş olduğu bir puanlama tekniğidir. Her ankette farklı puanlar alırsınız. Biriken puanlarınızı anlaşmalı alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz gibi nakit para olarakta çekebilirsiniz.

Ne tür anketler geliyor?

Anketler e-posta hesabınıza gönderilir. Profilinizde belirtiğiniz ilgi alanlarınıza göre belirlenen anketleri doldurmanız istenir. Anketleri napolyon.com sitesinin profiliniz bölümünde de görebilirsiniz. Genelde sürelidir ve süre bitmeden katılarak anketleri tamamlamanız istenir. Düzenli olarak profilinizi kontrol ederseniz hem anketleri kaçırmazsınız hem de günlük ilk girişinizde 30 Nap puan kazanırsınız.Anket doldurarak internetten para kazanmak için napolyon ideal ve güvenilir bir sitedir.

Kazandığım Nap Puanları Nasıl Harcayabilirim?

Puanlarınızı ister anlaşmalı e-ticaret sitelerinden indirim çeki isterseniz nakit olarak kullanabilirsiniz. Ancak nakit kullanabilmek için 100.000 nap puana ulaşmalısınız.

Napolyon ile internetten para kazanmak için buraya tıklayın ve üyelik kaydınızı gecikmeden yapın.

 

 

3 Responses

Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen!