Youtubedan para kazanma

, , Leave a comment

İnternetten para kazanmak istiyor musunuz!

Hemen bir youtube kanalı açın, çektiğiniz özgün, ilginç videolarınızı yüklemeye başlayın. İyide! Kim izleyecek demeyin. İlk etapta izlenme oranlarını arttırabilmek için bu linkten yardım alabilirsiniz.

Youtube’u her gün 35 milyon insan ziyaret ediyor ve milyonlarca video izliyor. Benim videomu kim izleyecek demeyin. Her malın bir alıcısı bulunur. Hele youtube gibi milyonların buluştuğu bir platformda bu hiçte zor değil.

Kanalınızdaki videoların izlenme sayısı 10.000 bin olduğu anda para kazanmaya başlayacaksınız. Amerikada kullanıcılar 1000 izlenme başına 2-3 dolar gibi bir para kazanıyor. Reklam ekleyerekte para kazanmanız mümkün. Bu oran az gibi görünsede hatırı sayılır paralar kazanabiliyorsunuz.

Bu işin en güzel yanı yüklediğiniz bir videodan o videoyu kaldırana kadar para kazanacak olmanız. Para kazanan bir videoyuda kimse kaldırmayacağı için, ömrünüz boyunca bu işten para kazanacaksınız. Bu sayede pasif bir geliriniz olacak. Ne kadar para kazanabilirim sorusunun cevabını “YouTube’dan Ne Kadar Para Kazanabilirim?” yazımızda bulabilirsiniz.

Youtubedan para kazanma nın tek yolu adsense reklamları değil elbette. Bunun başka yolları da var. 

 

1. Web sitenize videolar ekleyerek ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

youtubedan para kazanma

 

 

Eğer bir web siteniz veya bloğunuz varsa ziyaretçi sayınızın artması için çaba harcıyorsunuz demektir. Sitenizin içeriği ile alakalı videolar çekerek ve youtubeda yayınlayarak site trafiğini arttırabilirsiniz. Yemek tarifleri olan bir blog sahibiyseniz ve bir kek tarifi verilen video ekler, altına web sitenizin linkini koyarsınız. Hemen altına daha fazlası için linke tıklayın yazdığınızda birçok insan tıklayacak ve hitiniz artacak demektir. 

2. Youtube üzerinden kendinize ait bir ürünü satarak para kazanın.

youtubedan para kazanma

 

 

Aslında internetten para kazanmanın en etkili yollarından birisi ürün satışı yapmaktır. Kendinize ait bir ürününüz varsa bu ürün hakkında bir video çekebilirsiniz.

Görseller özellikle de videolar insanların satın alma dürtüsünü ortaya çıkartmada çok mahirdir. Satacağınız ürünün özelliklerini, ne işe yaradığını, insanların neden bu ürünü tercih etmesi gerektiğini tespit edin. Sonrasında diğer pazarlama tekniklerini de kullanarak anlatım yapacağınız bir video ile her türlü ürünü pazarlayabilirsiniz. Youtubedan para kazanma işinde en iyi yöntem ürün tanıtımı desek yanlış olmaz. Eğer kendinize ait bir ürününüz yoksa ve ben ne satabilirim diyorsanız okumaya devam edin. Alttaki madde sizin için geliyor.

 

3. Satış ortaklığı yaparak youtubedan para kazanma

youtubedan para kazanma

 

Aslında internetten para kazanmanın en etkili yöntemlerinden birisi satış ortaklığı yapmaktır. İnternette amazon.com, clickbank, ebay, gittigidiyor, hepsiburada, n11.com gibi e-ticaret siteleri vardır. Bu tür sitelerde satışı yapılan her türlü ürüne satış ortağı olabilirsiniz. Bu tür sitelerin affiliate proğramları vardır ve birçok ürüne satış ortağı olarak komisyon kazanabilirsiniz. Üstelik bu ürünler fiziksel olabileceği gibi dijitalde olabilir. Mesela bir müzik parçasına satış ortağı olarak komisyon kazanabilirsiniz. 

Eğer satış ortaklığı konusunda bilginiz yoksa muhtemelen bu iş nasıl olacak diye şaşırıyorsunuz. Satış ortaklığı fazla derinlikli bir konu olduğu için burada giremem ancak satış ortaklığı sistemi nedir isimli yazımı okumanızı tavsiye edebilirim.

Satış ortaklığı yapabileceğiniz onlarca site var. Eğer ingilizce biliyorsanız çok müthiş paralar kazanmanız içten bile değil. Çünkü Avrupa ve Amerika pazarı devasa büyüklükte. Türkiye’ de ise satış ortaklığı sistemi, en azından satış ortakları açısından istenilen ivmeyi yakalayamasa da önemli bir pazar durumunda. Dijital ürün satışı yapabileceğiniz XTicaret.com, Clickmerkez vb. satış ortaklığı platformlarının yanında, fiziki ürünlere satış ortağı olabileceğiniz, gittigidiyor, hepsiburada, n11.com gibi sitelerde mevcut.

Eğer internetten para kazanma konusu ile biraz ilgiliyseniz yukarıda anlattıklarımdan birşey anlamışsınızdır. Ancak ilk defa böyle bir konu ile karşılaşıyorsanız veya hiçbir fikriniz yoksa anlamanızı beklemiyorum. Elbette olayı kavrayabilmek için konu hakkında araştırmalar yapmalısınız. Web sitemizin internetten para kazanma kategorisindeki makaleleri okuyarak konunun detaylarına vakıf olabilirsiniz. Yine googleda arama yaparak bu konuda çok fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Ancak yinede size tavsiyem vakit kaybı yaşamama adına profesyonel kişiler tarafından hazırlanmış internetten para kazanma rehberlerinden edinmeniz. Eğer bunlardan bir tanesine sahip olursanız, pekçok konuyu öğrenebilir, bu konuda kendi kendinizi eğitebilirsiniz. Eğer ciddi düşünüyorsanız tabii. Ciddi bir düşünceniz yoksa enerjinizi ve paranızı boşa harcamayın.

Master kazanç internetten para kazanma rehberi, GooMass internetten para kazanma kiti, Paratube sistemi isimli profesyonel çalışmalar işinizi çok kolaylaştıracaktır. Ben bunların üçünede sahibim. Eğer satış ortaklığı sistemine ağırlık vermek isterseniz öncelikle master kazanç eğtim setini sonra goomass eğitim setine tavsiye edebilirim. Eğer sadece youtubedan para kazanma konusuna odaklanacaksanız ParaTube Sistemi sizin için biçilmiş kaftan. İnternette bırakacağınız her iz size para olarak geri dönebilir. Herkese çalışmalarında başarılar dilerim.

 

Master Kazanç İnternetten Kazanma Dijital Eğitim Kitabı hakkında detaylı bilgi için tıklayın

 

ParaTube Profesyonel Youtube Kullanım Sistemi hakkında detaylı bilgi için tıklayın

 

GooMass İnternetten Kazanma Dijital Eğitim Yazılımı hakkında detaylı bilgi için tıklayın                   

                                           

                                                         Herkese İyi bloglar, bol kazançlar dileğiyle…
 

 

Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen!